klimatyzatory Samsung

Klimatyzacja Samsung MB cechują piękne kształty, kolory (czarna perła) oraz delikatność i estetyka. Inwerter to szybkie schładzanie pomieszczenia, oszczędność energii i szybsze chłodzenie i grzanie pomieszczenia. Mimo , że cena zakupu klimatyzatora inverterowego jest nieco wyższa, to w dłuższym okresie czasu zapewniają zwrot poniesionych nakładów. W klimatyzatorze MB została zastosowana 5-etapowa filtracja, która skutecznie oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji. Ten klimatyzator polecany jest w szczególności dla osób cierpiących na alergię.

TYP

CHŁODZENIE

GRZANIE

EER / COP

NATĘŻENIE DZWIĘKU

kW

kW

dB(A) wew/zew

AQV09ABBN/X

2,5

3,4

4,40 / 4,20

20 / 45

AQV12ABBN/X

3,5

4

3,60 / 3,70

21 / 45

Klimatyzator Samsung Crystal to nowoczesna konstrukcja oraz wzór. Zastosowano tu bardzo dobry system filtracji, który oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji. Jest on polecany dla osób cierpiących na alergię, gdyż usuwa wirusy, bakterie, roztocza, brud, kurz domowy, szkodliwe składniki dymu tytoniowego oraz przynosi ulgę u osób uczulonych na sierść zwierząt.

TYP

CHŁODZENIE

GRZANIE

EER / COP

NATĘŻENIE DZWIĘKU

kW

kW

dB(A) wew/zew

AQV09EWCN/X

2,5

2,75

4,60 / 4,60

21 / 45

AQV12EWCN/X

3,5

4

4,00 / 4,20

21 / 45


Klimatyzator FORTE to estetyka i wygoda użytkowania, która dodatkowo jest podkreślana cichą pracą urządzenia. W klimatyzatorze FORTE zastosowano najnowsze technologie, aby zapewnić czyste i zdrowe powietrze. Zaprojektowany w trosce o funkcjonalność, z wykorzystaniem prostych linii gwarantujących wyważony styl.

TYP

CHŁODZENIE

GRZANIE

EER / COP

NATĘŻENIE DZWIĘKU

kW

kW

dB(A) wew/zew

AQV09FKN/X

2,5

2,75

3,40 / 3,63

23 / 45

AQV12FKN/X

3,3

4

3,21 / 3,61

23 / 47

Design klimatyzacji, który będzie pasował do każdego wnętrza, klasyczny i elegancki. Srebrny akcent na przednim panelu dodaje mu charakteru. MAX to estetyka i wygoda użytkowania, która dodatkowo jest podkreślana cichą pracą urządzenia. W klimatyzatorze MAX zastosowano najnowsze technologie, aby zapewnić czyste i zdrowe powietrze.

TYP

CHŁODZENIE

GRZANIE

EER / COP

NATĘŻENIE DZWIĘKU

kW

kW

dB(A) wew/zew

AQV18UGAN/X

5

6

3,40 / 3,61

30 / 53

AQV24UGAN/X

6,8

8

3,01 / 2,81

30 / 53

Cztery kierunki nawiewu powietrza w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami stanowią idealne rozwiązanie dla lokalizacji z małą przestrzenią nad sufitem. Kasetonowa jednostka 4-kierunkowa Mini może być instalowana w standardowych sufitach podwieszanych o module 600 x 600 mm. Prędkość wentylatora może być regulowana w zależności od wysokości na jakiej zainstalowana jest jednostka. Po wybraniu odpowiedniej opcji na płytce PCB nawiew powietrza może być zmieniony tak, aby był odpowiedni dla danej wysokości pomieszczenia.

Jednostki klimatyzacji kanałowe typu Slim są jednymi z najmniejszych na rynku. Jedyne 199 mm wysokości. Jednostki Slim wyposażone są w system automatycznej regulacji SPC, który reguluje szybkość pracy wentylatora, aby zachować stały poziom chłodzenia bądź grzania pomieszczenia, niezależnie od zmiennych warunków otoczenia.

Jednostki klimatyzacji przypodłogowo-podsufitowe można instalować na dwa sposoby – przy ścianie nad podłogą i pod sufitem. Przypodłogowo-podsufitowe jednostki wewnętrzne firmy Samsung łączą smukłą, kompaktową sylwetkę, o połowę mniejszą niż dostępne powszechnie produkty. Jednocześnie mają moc chłodzenia porównywalną z większymi modelami konkurencji.

Tags: , , ,

Leave a Reply